Doğa'dan gelen akıllı formüller

Arkopharma'da, bugün rahatsızlıkların bitkisel ve doğal çözümleri olduğunu biliyoruz. 1980 yılında Alpes Maritimes'de şifalı bitkilere duyulan tutku sayesinde kurulan laboratuvarlarımız, bitkilerden elde edilen ilaçların faydalarını olabildiğince çok insanla paylaşmayı amaçlıyor.

Herkese gelişmiş ve kalıcı bir esenlik sunmak için

Yolculuğumuz, 1980'lerin başında, fitoterapi alanında yoğun çalışmaları ve Virbac veterinerlik laboratuvarının kurucu ortağı olan Doctor Max ROMBI'nin kendisini tamamen tutkusuna, şifalı bitkilere adamaya karar vermesiyle başlar.

1982 gibi erken bir tarihte, Dr Rombi bitkileri kapsüller halinde sunarak fitoterapi pazarında devrim yarattı : kriyobroyaj (soğukta öğütme tekniği) ile bitkilerden maksimum biyoyararlanma elde ederek bitklileri kapsül formunda sunmayı başardı.

O zamandan beri, şifalı bitkilere olan bu tutku ile doğaya minnettarlığımız daha da güçlendi ve büyüdü.

Arkopharma'da Doğal Tıbbın Geleceğini tasarlamak istiyoruz. Etkili, bedene ve biyolojiye daha saygılı, daha iyi tolere edilir formüller sunuyoruz.

Günlük rahatsızlıkları önlemek ve rahatlatmak için tüketicilerin ve sağlık profesyonellerinin ilk tercihi olmayı hedefliyoruz.

Çünkü Arkopharma'da Doğa'nın olağanüstü bir zekaya sahip olduğuna ve modern ilaç bilimimizle birleştirildiğinde bunun daha da geliştirilebileceğine inanıyoruz. Farmasötik laboratuvarımız ve araştırmacılarımız, kuruluşundan bu yana bilim, yaratıcılık ve titiz güvenlik şartlarını birleştirerek çevremize saygı duyarak bu zekayı sağlığınız için doğal çözümlere dönüştürmek için çalışmaktadır.

Herkese, günlük olarak daha kaliteli yaşam ve uzun süreli esenlik sunarak, hayatlarını dolu dolu yaşama imkanı sunmak istiyoruz.

  Değerlerimiz : Doğallık ve Sürdürülebilirlik

  Değerlerimiz, günlük eylemlerimize rehberlik eder, dünya çapındaki tüm ekiplerimizin paylaştığı ve saygı duyduğu ortak bir temel oluşturur.

  Arkopharma, tüm Çalışanlar tarafından paylaşılan bu güçlü değerlere olan bağlılığını bir kez daha teyit eder:

  • İnsan ve Saygı
  • Uzmanlık ve Mükemmellik
  • Tutku ve Bağlılık

  Kurumsal Belgeler :